CPS Karolina Kurasz

Jestem psycholożką i seksuolożką. Ukończyłam psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, studia podyplomowe z zakresu Seksuologii Klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz studia podyplomowe z psychotraumatologii.

Jestem również absolwentką I i II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), realizowanych w ośrodku szkoleniowym akredytowanym przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).

Na co dzień pracuję w Stowarzyszeniu i Pogotowiu „Niebieska Linia”, gdzie udzielam wsparcia osobom doświadczającym kryzysu oraz osobom uwikłanym w przemoc domową. Prowadzę także warsztaty z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej dla uczniów szkół podstawowych.

W swojej pracy oferuję konsultacje psychologiczne i rodzicielskie oraz wspieram osoby dorosłe w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi, kryzysami życiowymi i wyzwaniami w relacjach. Szczególnie bliska jest mi tematyka ADHD – zarówno u osób dorosłych, jak i nastolatków. Wspieram osoby neuroróżnorodne w lepszym rozumieniu siebie, odkrywaniu własnych zasobów i budowaniu satysfakcjonującego życia.

    Zapisz się do NEWSLETTERA!

    Skip to content