Copyright © 2014
Stowarzyszenie
Niebieska Linia

Stowarzyszenie „Niebieska Linia” zaprasza na bezpłatne zajęcia
Wolskiej Akademii Rodzica dla Rodziców Małych Dzieci


Wolska Akademia Rodzica to cykl warsztatów, spotkań edukacyjnych i konsultacji, adresowany do rodziców dzieci poniżej 6 r. ż. - w szczególności z Dzielnicy Wola m. st. Warszawy. Wszystkie spotkania, konsultacje i warsztaty są bezpłatne dzięki dotacji Dzielnicy Wola m. st. Warszawy. Na zajęcia można zapisywać się dzwoniąc pod numer 22 499-37- 33 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00) lub pisząc na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Więcej…
 

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNY WARSZTAT
„Potrzeby i uczucia - jak je rozpoznawać i wyrażać”


Prowadzący: Mariusz Moderski – pedagog, certyfikowany specjalista ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, edukator seksualny Towarzystwa Rozwoju Rodziny, prowadzi szkolenia i warsztaty, konsultant infolinii w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" PARPA, pracownik Specjalistycznej Poradni Rodzinnej ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Warszawie.


25 października 2014 r. godz. 9.00 – 17.00 (sobota)
ul. Jaktorowska 4
ZAPISY I INFORMACJE
Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”
Tel. : 22 499 37 33
(czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 15.00)


PROJEKT FINANSOWANY ZE ŚRODKÓW URZĘDU MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY
W RAMACH PROGRAMU POMOCY OSOBOM STOSUJĄCYM PRZEMOC W RODZINIE 

Z przyjemnością informujemy, że uruchamiamy kolejną edycję Szkolenia Specjalistycznego:


STUDIUM PRACY Z OSOBAMI STOSUJĄCYMI PRZEMOC - SPOSP 2014
(Program dla osób pracujących z osobami stosującymi przemoc w rodzinie)

Edycja zimowa - Warszawa 2014/2015."Szkolenie adresowane jest  do osób pracujących ze sprawcami przemocy w rodzinie w nurcie interwencyjnym np. kuratorzy, pracownicy socjalni, policjanci,  osoby wchodzące  w skład zespołów interdyscyplinarnych, członkowie GKRPA, oraz do terapeutów chcących pogłębić swoją wiedzę i rozszerzyć umiejętności pracy terapeutycznej z osobami stosującymi przemoc".NOWOŚĆ ! Szkolenie można realizować w dwóch korzystnych wersjach !

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, która jest w załączniku.

Są jeszcze wolne miejsca.

Ruszamy 8 grudnia 2014 r.


Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych edycjach Naszego szkolenia

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty więcej

 

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie „Niebieska Linia” i Instytut Rozwoju Służb Społecznych
serdecznie zapraszają do udziału w bezpłatnych szkoleniach adresowanych do kadry kierowniczej jednostek organizacyjnych pomocy społecznej. Szkolenia zostały zlecone przez Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich z inicjatywy Departamentu Pomocy i Integracji Społecznej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach projektu pn. „Przemocy w rodzinie NIE. Wykształcona kadra zarządzająca instytucjami pomocy i integracji społecznej warunkiem wczesnego rozpoznawania i przeciwdziałania przemocy w rodzinie”, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jest to pierwsze od wielu lat systemowe szkolenie adresowane do kadry kierowniczej jednostek organizacyjnych pomocy społecznej. Celem szkolenia jest podniesienie poziomu kompetencji kadry zarządzającej instytucji pomocy i integracji społecznej w dwóch obszarach: (1) standardów postępowania w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie, (2) zarządzania – zarówno w zakresie kierowania zespołem interdyscyplinarnym czy zespołem pracowników zajmujących się problematyką przeciwdziałania przemocy w rodzinie, jak również identyfikowania kooperantów wśród lokalnych instytucji i organizacji.
Szkolenie obejmuje trzy moduły;

Szkolenie skierowane jest do kadry zarządzającej.


Szkolenie obejmuje:

1. Nowoczesne metody zarządzania zespołem pracowników;

2. Zespoły interdyscyplinarne jako jeden z instrumentów przeciwdziałania przemocy w rodzinie;

3. Prawne aspekty przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Trzydniowe szkolenia odbywać się będą w Ośrodku Szkoleniowym Instytutu Rozwoju Służb Społecznych w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim.
Organizatorzy zapewniają uczestnikom szkolenia transport na trasie Warszawa – Białobrzegi – Warszawa oraz nocleg i wyżywienie.

Szczegółowe informacje na temat programu szkolenia, terminy szkoleń oraz formularz zgłoszeniowy możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej: http://przemoc.irss.pl/

Wszelkich informacji na temat szkolenia udziela także Dział Szkoleń IRSS tel. 22 629-40-18 wew. 103, 105, 106, 107.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wydawniczą

Stowarzyszenia "Niebieska Linia"

Pełna oferta wydawnicza 2014

Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.
 
« pierwszapoprzednia12345następnaostatnia »

Strona 1 z 5