LINKI      KONTAKT      GALERIA

 
 

Szanowni Państwo,
informujemy, że w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego wszelkie kontakty z biurem Stowarzyszenia Niebieska Linia odbywają się drogą telefoniczną (22 499 37 33) i mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Obecna sytuacja powoduje różne przykre stany emocjonalne. Niektórym jest trudnej radzić sobie z tą absolutnie nową sytuacją. Nasza praca polega na udzielaniu pomocy psychologicznej i wsparcia także w sytuacjach kryzysowych. Dlatego, pomimo braku mozliwości spotkań osobistych, uruchomilismy system umożliwiający udzielania tej pomocy OSOBOM POTRZEBUJĄCYM. Zespół terapeutyczny pracuje normalnie, aczkolwiek w systemie zdalnym. TELEFON, MAILE, SKYPE, ITP.

Centrum koordynującym pomoc jest nasze biuro czynne w godzinach 9-15.00.
Informacje kierujemy do:
- osób uwikłanych w przemoc w rodzinie
- pracowników ochrony zdrowia i innych służb mierzących się na co dzień ze skutkami pandemii
- osób będących w kryzysie z powodu zagrożenia i jego skutków

W celu umówienia się z psychologiem czy terapeutą prosimy o kontakt z biurem Stowarzyszenia.

Osoby dotkniete przemocą w rodzinie mogą także korzystać z telefonu Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia. tel. 800 120 002 oraz Poradni mailowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. <mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Życzymy spokoju, rozsądku i zdrowia!

Zespół Stowarzyszenia Niebieska Linia