LINKI      KONTAKT      GALERIA

 
 

Szanowni Państwo!
Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” ma przyjemność zaprosić na jesienną edycję bezpłatnych superwizji grupowych dla osób pracujących w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie, w szczególności członków zespołów interdyscyplinarnych i grup roboczych. Zadanie jest realizowane ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020 na zlecenie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Superwizja daje możliwość przyjrzenia się pracy własnej oraz poszerzenia perspektyw poprzez wymianę doświadczeń z innymi osobami zajmującymi się tymi samymi zagadnieniami. Dzieląc się swoimi zarówno sukcesami jak i dylematami, wątpliwościami lub trudnymi sytuacjami z codziennego życia zawodowego każdy uczestnik superwizji będzie mógł otrzymać wsparcie oraz informacje zwrotne, które pozwolą na zwiększenie efektywności i komfortu pracy.

Udział w superwizji przyczyni się również do zwiększenia „higieny pracy”, co pozwoli na zmniejszenie ryzyka wypalenia zawodowego i pomoże zadbać o siebie w taki sposób, aby praca z rodzinami uwikłanymi w przemoc była bardziej skuteczna.

Spotkania służyć będą m.in.:
- omówieniu sukcesów i wyłonieniu tzw. dobrych praktyk jako „banku pomysłów” dla osób realizujących zadania z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie,
- dzieleniu się wątpliwościami i napotkanymi trudnościami oraz wypracowaniu konstruktywnych rozwiązań dla problemów pojawiających się podczas pracy z rodzinami uwikłanymi w przemoc.

Superwizje odbędą się w następujących terminach:
27 września 2019r. godz. 10:00-15:00 prowadząca Wanda Paszkiewicz;
10 października 2019r. godz. 10:00-15:00 prowadzący Luis Alarcon Arias;
15 listopada 2019r. godz. 10:00 – 15:00 prowadząca Ewa Podgórska.
Wszystkie spotkania odbędą się w siedzibie Stowarzyszenia „Niebieska Linia” (ul. Jaktorowska 4, Warszawa -Wola), jedno spotkanie obejmuje 5 godzin.
Każda chętna osoba będzie miała możliwość wzięcia udziału w pojedynczym spotkaniu. Takie rozwiązanie jest wdrożone ponieważ zależy nam na tym aby objąć zaplanowanymi działaniami jak największą ilość osób.

 

UWAGA! Udział w superwizji jest bezpłatny, ale nie zwracamy kosztów podróży!!!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie czytelnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY w tytule maila.

Informację o zakwalifikowaniu do udziału w superwizji Państwo otrzymają na adres mailowy podany w formularzach zgłoszeniowych.

Na zgłoszenia do udziału w superwizji czekamy do 17 września.

Do 20 września 2019r. zostaną Państwo powiadomieni o zakwalifikowaniu do udziału w supewizji.

Ilość miejsc jest ograniczona (dla większego komfortu pracy tworzymy grupy od 6 do 10 osób), więc potrzebne są szybkie decyzje!

Mogą zgłosić się dwie osoby z jednego Zespołu Interdyscyplinarnego lub Grupy Roboczej.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z osobą koordynującą superwizje - Ianą Lisna-Nozykowską e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 503 988 813

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Anna Wiechcińska – Szymańska
i Iana Lisna – Nozykowska
koordynatorki zadania
Stowarzyszenie „Niebieska Linia”

 

npz               parpa logo