fb.jpgyt.jpgalert.jpgtelephone.jpg800-120-002

logo-niebieska-linia.jpg


"Procedura „Niebieskie Karty” odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania"

W niniejszej publikacji przygotowaliśmy odpowiedzi na kierowane do nas najczęściej przez praktyków pytania związane z realizacją procedury "Niebieskie Karty". 

Pojawiały się one w czasie pracy członków Stowarzyszenia „Niebieska Linia” w zespołach interdyscyplinarnych i grupach roboczych, podczas Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i innych prowadzonych przez nas szkoleń, w toku realizacji programów profilaktycznych oraz podczas dyżurów dla przedstawicieli służb, odbywających się w ramach działalności Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” prowadzonego przez zespół Stowarzyszenia na zlecenie PARPA.

Odpowiadając na pytania, staraliśmy się potraktować je możliwie kompleksowo i z uwzględnieniem celów obowiązujących w Polsce przepisów prawnych.

Dla ułatwienia korzystania z przygotowanej przez nas publikacji, opracowane 52 pytania zostały podzielone na następujące działy:
- Pytania dotyczące wszczęcia procedury „Niebieskie Karty” 
- Pytania dotyczące pracy z rodziną w ramach realizacji procedury 
„Niebieskie Karty”
- Pytania dotyczące zakończenia procedury „Niebieskie Karty”
- Pytania dotyczące ochrony danych osobowych 
- Pytania dotyczące organizacji funkcjonowania zespołu interdyscyplinarnego 
i grup roboczych, gromadzenia dokumentacji oraz przekazywania informacji 
innym instytucjom w toku realizacji procedury „Niebieskie Karty”.

Mamy nadzieję, że zebrany materiał opracowany przez zespół naszych specjalistów posłuży Państwu do prowadzenia bardziej skutecznych działań na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Cena: 25 zł + koszt wysyłki

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.