fb.jpgyt.jpgalert.jpgtelephone.jpg800-120-002

logo-niebieska-linia.jpg

Broszura informacyjna „Przemoc w rodzinie. Procedura „Niebieskie Karty” adresowana jest do osób uwikłanych w przemoc (doznających przemocy, stosujących przemoc w rodzinie), zarówno tych, których rodziny są już objętę procedurą „Niebieskie Karty”, jak i tych osób, które dotychczas nie miały kontaktu z procedurą.

Informator ma za zadanie zwiększyć wiedzę na temat zjawiska przemocy i możliwości jej przeciwdziałania oraz zachęcać do poszukiwania pomocy w zmianie sytuacji.

Broszura zawiera m. in. zestaw pytań pozwalających zdiagnozować, czy doznaję lub stosuję przemoc w rodzinie, wyjaśnienie czym jest przemoc, jakie są jej rodzaje oraz formy. Na kolejnych stronach czytelnik znajdzie informacje o tym, czym jest procedura „Niebieskie Karty”, jakie służby mogą ją rozpocząć oraz jakie działania są podejmowane podczas jej realizacji. Informator wyjaśnia także w przystępny sposób czym jest zespół interdyscyplinarny i grupa robocza a także na jaką pomoc może liczyć rodzina ze strony różnych instytucji wchodzących w skład systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie (format A5, liczba str. 16).

Cena:

Pakiet 20 sztuk– 60,00 zł
Pakiet 50 sztuk – 150,00 zł
Pakiet 75 sztuk – 225,00 zł
Pakiet 100 sztuk – 300,00 zł
(wszystkie podane ceny są cenami brutto)
+ koszt wysyłki


Broszurę informacyjną można także pobrać bezpłatnie ze strony:
http://niebieskalinia.org/wydawnictwa/materialy-do-pobrania/
i wydrukować we własnym zakresie.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.