fb.jpgyt.jpgalert.jpgtelephone.jpg800-120-002

logo-niebieska-linia.jpg

Ewa Podgórska

członek komisji rewizyjnej / psycholog / trenerka / specjalistka ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie / kierownik administracyjny stowarzyszenia / koordynatorka programu pomocy dla osób stosujących przemoc

Jest absolwentką Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.  Ukończyła Szkołę Treningu Psychologicznego Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Tytuł specjalisty ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie uzyskała w Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. 

Obszary specjalizacji:

  • certyfikowany specjalista ds przeciwdziałania przemocy w rodzinie (PARPA)
  • krótkoterminowa terapia skoncentrowana na rozwiązaniach (TSR)
  • terapia indywidualna i grupowa dla osób uwikłanych w przemoc w rodzinie
  • pomoc psychologiczna dla osób chcących rozwijać się i wprowadzać zmiany w swoje życie
  • trener(warsztaty komunikacji, asertywności, antystresowe)
  • szkolenia z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie
  • udział w pracach grup roboczych oraz KDS ds przeciwdziałania przemocy w rodzinie

     Od początku pracy zawodowej związana ze Stowarzyszeniem na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”. Prowadzi terapię  indywidualną, grupy i warsztaty dla osób zgłaszających się po pomoc do stowarzyszenia. Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Prowadzi szkolenia, jest wykładowcą Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Obowiązki administracyjne pełni w ramach biura stowarzyszenia. Zarządza projektami realizowanymi w ramach działań statutowych. Planuje i tworzy nowe programy, pozyskuje dotacje, odpowiada za ich poprawną realizację i rozliczenie. Od lat uczestniczy w pracach Komisji Dialogu Społecznego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie przy Urzędzie m.st. Warszawy. W latach 2006-2008 pełniła funkcję psychologa i koordynatora Punktu Informacyjno-Konsultacyjnego dzielnicy Śródmieście. Jest współzałożycielką i członkinią zarządu Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. 


 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.