fb.jpgyt.jpgalert.jpgtelephone.jpg800-120-002

logo-niebieska-linia.jpg

Mariusz Moderski

członek komisji rewizyjnej/ pedagog/ specjalista ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie/ edukator seksualny/ trener

  • mgr pedagogiki w zakresie pracy socjalnej

Posiada certyfikat PARRPA specjalisty ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Współzałożyciel i członek Stowarzyszenia na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, w którym zajmuje się pracą konsultacyjną, terapeutyczną oraz prowadzeniem szkoleń.  Edukator seksualny Towarzystwa Rozwoju Rodziny. Ukończył dwa stopnie Studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prowadził szkolenia i warsztaty, m.in. w ramach kampanii „Zły dotyk”, oraz szereg innych szkoleń z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie m.in. wieloletni wykładowca SPPwR I stopnia. W 2006 konsultant Punktu Informacyjno - Konsultacyjnego dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy. Do 2008 pracował w Punkcie Informacyjno - Konsultacyjnym Ośrodka Pomocy Społecznej dzielnicy Praga Południe, do 2010 r. pracownik tego Ośrodka.

W latach 2007 – do chwili obecnej w ramach Pogotowia „Niebieska Linia” realizował zadania: stworzenie koncepcji merytorycznej strony www.niebieskalinia.info, działalność edukacyjno-informacyjna zjawiska przemocy w rodzinie, koordynator i administrator bazy danych,  prowadził szkolenia i superwizje dla stażystów oraz zespołu Pogotowia, obsługa Infolinii.

W Stowarzyszeniu „Niebieska Linia” prowadzi grupę w programie skierowanym do osób stosujących przemoc. Pracownik Specjalistycznej Poradni Rodzinnej ds. Przeciwdziałania Przemocy, gdzie prowadzi konsultacje indywidualne, par i zajęcia w programach skierowanych do osób doznających przemocy i stosujących przemoc.

Przeprowadził szereg szkoleń i seminariów na temat pracy w Zespołach Interdyscyplinarnych i Grupach Roboczych. W latach 2011 - 12 członek Zespołu Interdyscyplinarnego w dzielnicy Śródmieście w Warszawie.


 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.