fb.jpgyt.jpgalert.jpgtelephone.jpg800-120-002

logo-niebieska-linia.jpg

Roczny staż w Pogotowiu "Niebieska Linia" - REKRUTACJAStowarzyszenie „Niebieska Linia” ogłasza nabór na staż zawodowy
w całodobowym Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” realizowanym na zlecenie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (PARPA). 


Do udziału w rocznym stażu zapraszamy studentów i absolwentów psychologii i nauk społecznych wyższych uczelni.

Stażystom oferujemy:
- przygotowanie do pracy z osobami uwikłanymi w przemoc, w tym m. in. szkolenia,   towarzyszenie w pracy doświadczonym konsultantom, itp.
- możliwość samodzielnej pracy z osobami doznającymi przemocy i świadkami przemoc
w kontakcie telefonicznym i e-mailowym;
- udział w realizacji innych zadań Pogotowia i Stowarzyszenia "Niebieska Linia";
- superwizję pracy przez cały czas trwania stażu.

Jest to jeden z niewielu bezpłatnych staży dający możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w pracy i odbywa się na zasadzie wymiany: Stowarzyszenie nieodpłatnie szkoli, umożliwia praktykę zawodową i zapewnia superwizje, a stażysta - w zamian  - pracuje bez dodatkowego wynagrodzenia przy realizacji zadań Pogotowia „NL”.

Osoby zainteresowane udziałem w stażu zachęcamy do przesłania CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy biuro@niebieskalinia.info . Ze względu na szeroki zakres zadań stażowych, podczas kwalifikacji będzie brana pod uwagę DYSPOZYCYJNOŚĆ kandydata, dlatego zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi osobami.
Dodatkowe informacje uzyskają Państwo kontaktując się z sekretariatem Pogotowia „Niebieska Linia” w godzinach 8:00 – 16:00 dzwoniąc pod nr tel. 22 666 10 36 lub klikając tutaj

Serdecznie zapraszamy.                                    Wanda Paszkiewicz  

 Kierownik Ogólnopolskiego Pogotowia
dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.