LINKI      KONTAKT      GALERIA

 
 

Narzędzia prawne ppwr w stanie epidemii

Zagrożenie epidemiczne i ograniczenia nałożone na obywateli tworzą nowe warunki pracy pracowników socjalnych, policjantów, kuratorów, pedagogów szkolnych i wszystkich osób zaangażowanych w przeciwdziałanie przemocy.

Jak realizować zadania w ramach procedury „Niebieskie Karty” w obecnej sytuacji? Jak działają poszczególne instytucje? Jakimi narzędziami dysponują służby w warunkach epidemii?

Na te i inne pytania będzie można uzyskać odpowiedzi podczas seminarium. Pierwsze edycje tego szkolenia realizowane dla osób pracujących na terenie m. st. Warszawy spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem oraz wysoką oceną uczestników.

Seminarium poprowadzi: Aneta Mikołajczyk - radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuje m.in. w Biurze Rzecznika Praw Dziecka, współpracuje ze Stowarzyszeniem na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, a także Punktem Informacyjno-Konsultacyjnym dla Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy

Prowadzi szkolenia dotyczące prawnych aspektów przeciwdziałania przemocy w rodzinie, praw dziecka m.in. Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie – kurs podstawowy i  zaawansowany, szkolenie prawne dla kadry kierowniczej w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie, seminarium i  szkolenia dotyczące prawnych aspektów przeciwdziałania przemocy w rodzinie dedykowane dla m.in. oświaty, służb medycznych, kuratorów, policji. Ponadto prowadzi doradztwo prawne dla zespołów interdyscyplinarnych miasta stołecznego Warszawy.

Termin  seminarium: 25 maja 2020 r. w godz. 9.00-14.00 (6 godzin dydaktycznych)

Cena szkolenia: 250 zł brutto od osoby (cena obejmuje: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe dla uczestnika, zaświadczenie potwierdzające udział w seminarium)

Rejestracja: formularz zgłoszeniowy dostępny jest na pod linkiem https://bit.ly/2LiEip3

Informacja o zakwalifikowaniu zostanie przekazana pocztą elektroniczną na adres e-mail wskazany w formularzu zgłoszeniowym.

Liczba miejsc jest ograniczona.

O zakwalifikowaniu do udziału w seminarium decydować będzie kolejność zgłoszeń*

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z osobą koordynującą organizację seminarium (Paula Klemińska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 881-711-107 czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00) lub z biurem Stowarzyszenia „Niebieska Linia” (tel. 22 499-37-33, czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00).